پسوند ثبت تمدید انتقال

.ir

۴۰٬۰۰۰ تومان ۴۰٬۰۰۰ تومان ۴۰٬۰۰۰ تومان

.com

۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان

.net

۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان

.org

۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان

.biz

۵۷۴٬۰۰۰ تومان ۵۷۴٬۰۰۰ تومان ۵۷۴٬۰۰۰ تومان

.co

۱٬۰۶۶٬۰۰۰ تومان ۱٬۰۶۶٬۰۰۰ تومان ۱٬۰۶۶٬۰۰۰ تومان

.asia

۵۷۴٬۰۰۰ تومان ۵۷۴٬۰۰۰ تومان ۵۷۴٬۰۰۰ تومان

.tv

۱٬۲۳۰٬۰۰۰ تومان ۱٬۲۳۰٬۰۰۰ تومان ۱٬۲۳۰٬۰۰۰ تومان

.info

۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان ۶۳۹٬۶۰۰ تومان

.academy

۲۹۰٬۰۰۰ تومان ۲۹۰٬۰۰۰ تومان ۲۹۰٬۰۰۰ تومان

.agency

۸۵۸٬۰۰۰ تومان ۸۵۸٬۰۰۰ تومان ۸۵۸٬۰۰۰ تومان

.digital

۱۷۰٬۰۰۰ تومان ۱۷۰٬۰۰۰ تومان ۱۷۰٬۰۰۰ تومان

.team

۱٬۱۰۵٬۵۰۰ تومان ۱٬۱۰۵٬۵۰۰ تومان ۱٬۱۰۵٬۵۰۰ تومان
سفارش سفارش سفارش

دامنه چیست؟

هر وب‌سایتی در دنیای وب با یک نام شناخته می‌شود که مشخصه آن وب‌سایت است. کاربران با واردکردن این نام در نوار آدرس مرورگر وارد وب‌سایت موردنظر خود می‌شوند. به این نام منحصربه‌فرد و یکتا دامنه می‌گویند.

دامنه آدرس اینترنتی (URL) است که برای آی پی سایت ثبت‌شده است. در فضای وب فقط یک دامنه با این نام وجود دارد و نمی‌تواند تکراری باشد. با ثبت دامنه برای مدت مشخصی در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. در این مدت امکان استفاده از آن برای شخص دیگری وجود ندارد.

دامنه برند کسب‌وکار آنلاین شما است. برای انتخاب دامنه مناسب به‌اندازه کافی وقت بگذارید و از انتخاب نام‌های غیر مرتبط با زمینه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید، بپرهیزید. هرچه در انتخاب دامنه خلاق‌تر باشید، در مقایسه با رقبای خود محبوبیت بیشتری به دست می‌آورید.

انواع دامنه

حتماً تابه‌حال دامنه‌هایی با پسوندهای متفاوت دیده‌اید. هر پسوند معنا و مفهوم مشخصی دارد که باید متناسب با حوزه کاری‌تان انتخاب شود. پسوندهای متفاوت هر دامنه قیمت‌های متغیری دارند.

هر دامنه از سه بخش تشکیل‌شده است:

عبارت WWW در ابتدای دامنه به معنای شبکه جهانی وب است. بخش دوم نام یکتایی است که شما باید انتخاب کنید. در انتهای دامنه پسوند می‌آید که با توجه با کاربرد آن انواع مختلفی دارد:

دامنه بین‌المللی

دامنه‌های بین‌المللی برای کسب‌وکارهای آنلاین مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگر قصد دارید کسب‌وکار خود را برند کنید، پیشنهاد ما به شما ثبت دامنه بین‌المللی است؛ زیرا هیچ محدودیتی برای استفاده ندارد.

از معروف‌ترین و پرکاربردترین دامنه‌های بین‌المللی می‌توان به com، net، edu و ... اشاره کرد. این دامنه‌ها به مکان خاصی محدود نمی‌شوند. کاربران در هر کشوری که باشند می‌توانند تنها با واردکردن نام دامنه به وب‌سایت شما دسترسی داشته باشند. می‌توانید برای انتخاب و ثبت دامین بین‌المللی موردنظرتان با کارشناسان ما گفتگو کنید.

دامنه ملی

دامنه ملی موقعیت کسب‌وکارتان را ازنظر جغرافیایی نشان می‌دهد. دامنه‌های ملی با پسوند ir (آی آر) دامنه‌های متعلق به ایران هستند.

ثبت دامنه ‌.ir در ایران توسط مرکز ثبت ملی ایرنیک صورت می‌گیرد. ماهان سرور نماینده رسمی ایرنیک، آماده ثبت و خرید دامنه ملی دلخواه شما است.

دامنه فارسی

دامنه‌هایی هم با زبان شیرین فارسی وجود دارند. شما می‌توانید نام دامنه را به فارسی جستجو کرده و یکی از پسوندهای com و net را انتخاب و ثبت نمایید.

رزرو دامنه

هر دامنه برای مدت محدود و مشخصی در اختیار مالکین قرار می‌گیرد. درصورتی‌که پس از جستجوی دامنه موردنظر، قبلاً توسط شخص یا شرکتی ثبت‌شده باشد، استفاده از آن امکان‌پذیر نیست. می‌توانید دامنه را در ماهان سرور رزرو کنید تا بعد از اتمام مدت مالکیت، برای شما ثبت ‌شود.

ثبت دامین

دامنه نام تجارت آنلاین شماست و انتخاب یک دامنه مناسب یک مزیت رقابتی برای شما محسوب می‌شود. برای ثبت دامین دلخواه خود ابتدا باید آن را جستجو کنید. اگر دامنه شما آزاد باشد، می‌توانید آن را برای مدت محدود و مشخصی به نام خود ثبت کنید.

بعد از ثبت دامین به نام خود، در مدتی که مشخص کردید، مالک آن دامنه هستید. بنابراین فقط شما امکان استفاده از آن را در این مدت دارید.

انتقال دامین

اگر از پشتیبانی ارائه‌دهنده خدمات دامین خود راضی نیستید، خبر خوب این است که می‌توانید آن را منتقل کنید. با انتقال دامین هیچ‌گونه اختلالی برای وب‌سایت شما پیش نمی‌آید.

انتقال دامین به ماهان سرور هزینه‌ای ندارد. می‌توانید از مزایا، امنیت و قیمت‌های بسیار مناسب ما بهره‌مند ‌شوید. شما فقط تعرفه تمدید دامنه خود را می‌پردازید. بعد از انتقال، به‌صورت خودکار دامنه برای مدت یک سال تمدید می‌شود. 

تمدید دامین

هر دامنه برای مدت مشخصی به مالکیت شخص یا شرکت درمی‌آید. چنان‌چه این مدت به پایان برسد، مالک می‌تواند اقدام به تمدید آن نماید. اگر اقدامی برای تمدید صورت نگیرد، آن دامنه آزاد شده و سایت از دسترس خارج می‌شود. هزینه تمدید دامین در ماهان سرور با ثبت دامنه برابر است.

چرا دامنه خود را در ماهان سرور ثبت کنیم؟

انتخاب نام دامنه مناسب در موفقیت کسب‌وکارتان بسیار مؤثر است. کارشناسان ما در ماهان سرور شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند. ثبت و خرید دامنه در هر ساعت از شبانه‌روز و تمام‌ روزهای سال، تغییر مالکیت کامل دامنه به نام خریدار به‌صورت آنی از مزایای خدمات دامین ماهان سرور است.

با ثبت دامین در ماهان سرور کنترل پنل مدیریتی دامین در اختیار شما قرار می‌گیرد و امکان تغییر DNS سرورهای دامین توسط شما وجود دارد. می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز سؤالات و مشکلات خود را از طریق تیکت به پشتیبانی منتقل کنید. برای امنیت بیشتر دسترسی به قفل دامین به شما داده می‌شود. در انتقال دامین مالکیت کامل دامنه شما حفظ می‌شود و کوچک‌ترین اختلالی در نمایش وب‌سایت شما پیش نمی‌آید. پس همین ‌الان نسبت به ثبت دامنه خود اقدام کنید.

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتیبانی ۲۴/۷

آمادگی در هر ساعت از شبانه روز جهت پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی

سخت افزار قدرتمند

سخت افزار قدرتمند

استفاده از سخت افزار های نو و پیشرفته مطابق تکنولوژی روز دنیا

تضمین امنیت

تضمین امنیت

تنظیمات امنیتی پیشرفته و Anti DDOS

همکاری با بهترین ها

همکاری با بهترین ها

همکاری با سرورهای شاتل در داخل کشور و Redstation ،Leaseweb و ... در خارج از کشور

قیمت های منصفانه

قیمت های منصفانه

هماهنگی منصفانه با سطح مالی کاربران داخلی و ارائه قیمت های اقتصادی و به صرفه

تحویل آنی سرویس ها

تحویل آنی سرویس ها

فعال سازی و در دسترس قرار گرفتن سریع سرویس ها

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد این محصول را مطالعه فرمایید

• ارزان‌ترین قیمت برای ثبت دامنه • تغییر آنی مالکیت دامنه به نام شما • ثبت دامنه در هر ساعت از شبانه‌روز • پشتیبانی 24 ساعته • کنترل پنل مدیریتی

نام دامنه موردنظر را در کادر جستجوی ماهان سرور وارد کرده و پسوند دلخواه را هم انتخاب کنید. سپس روی دکمه جستجوی دامنه کلیک نمایید.

بعد از اطمینان از آزاد بودن دامنه، می‌توانید اقدام به ثبت و خرید آن کنید. جهت سفارش روی ثبت دامنه کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به وب‌سایت ایرنیک مراجعه کرده و اقدام به دریافت شناسه نیک هندل کنید.

ماهان سرور برای رفاه حال مشتریان خود دامنه‌های خود را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند.

بعد از خرید به‌صورت آنی مالکیت کامل دامنه به نام مشتری تغییر می‌کند و امکان تغییر DNS برای او وجود دارد. کنترل پنل مدیریت دامین در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. خدمات ثبت دامنه به‌صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود.

در ماهان سرور امکان ثبت بیش از 700 پسوند برای مشتری وجود دارد.