ارسال پست اینستاگرام با چند اکانت به صورت هم زمان

اینستاگرام یک ویژگی جدید دیگر را به کاربران خود ارائه داده است. ارسال پست اینستاگرام با چند اکانت به صورت هم زمان. امروز در مجله اینترنتی ماهان سرور این ویژگی جدید اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد. پس همراه ما باشید. اینستاگرام اخیرا اعلام کرد که ویژگی های جدیدی را که وقت شما را در هنگام کار با این اپلیکیشن ذخیره می کند به امکانات خود اضافه کرده است. از این جمله می توان به ارسال پست اینستاگرام با چند اکانت به صورت هم زمان اشاره کرد. این ویژگی برای افرادی مناسب است که می خواهند یک پست مشخص را با چند اکانت مختلف ارسال کنند.

چگونگی ارسال پست اینستاگرام با چند اکانت مختلف به صورت هم زمان

در زمانی که این مطلب نوشته می شود، این ویژگی و امکان جدید، تنها برای کاربران IOS در دسترس می باشد. به احتمال زیاد تا چند ماه دیگر، کاربران سیستم عامل اندروید نیز شاهد چنین امکانی در اپلیکیشن اینستاگرام خواهند بود. زمانی که می خواهید یک پست جدید در اینستاگرام ارسال کنید، در پایین قسمتی که کپشن را می نویسید گزینه Post to Other Accounts را مشاهده می کنید که لیستی از اکانتهایی که روی اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده روی موبایل خود فعال کرده اید به شما نشان می دهد. مطابق شکل زیر در کنار نام هر یک از این اکانت ها دکمه ای قرار دارد که در صورت روشن کردن آن دکمه، پست ارسالی شما با دیگر اکانتهایی که در موبایل خود مدیریت می کنید، ارسال خواهد شد.  width=
اشتراک گذاری
احسان
احسان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

ایمیل شما نزد محفوظ خواهد بودتمامی موارد الزامی است