معرفی چند افزونه گوگل کروم مناسب کاربران وردپرس

امروز در مجله اینترنتی ماهان سرور قصد داریم به شما چند افزونه گوگل کروم را معرفی کنیم. این افزونه ها بویژه برای کسانی که وب سایت وردپرسی دارند بسیار مناسب است. به نوعی هم در کار طراحی سایت و سئو برای شما مفید است و هم در برنامه ریزی و انجام سریع کارها. با ماهان سرور ارائه دهنده هاست وردپرس ، سرور مجازی و سرور اختصاصی همراه باشید تا این افزونه های کاربردی گوگل کروم را بهتر بشناسید.

افزونه Alexa Traffic Rank

همه افرادی که کار مدیریت وب سایت انجام می دهند با رتبه الکسا و اهمیت آن آشنایی دارند. برای اینکه در هر وب سایتی که هستید خیلی سریع از رتبه الکسای آن و وضعیت پارامترهای تاثیر گذار در رتبه الکسای آن مطلع شوید، افزونه گوگل کروم الکسا را نصب کنید. یکی دیگر از مزیتهای این افزونه این است که وب سایتهای مشابه وب سایتی را که در آن هستید به شما نمایش می دهد.  width=

افزونه Evernote web clipper

این افزونه بویژه برای نویسندگان وردپرسی مفید است. زیرا هم می توانند نکات مهم و کاربردی را در وب سایتهای دیگر برای خود هایلایت کنند، و هم بخشهایی از متن هایی که خود نوشته اند را برای بروزرسانی های بعدی مشخص کنند و همه را در یک جا در اختیار داشته باشند.

افزونه WPSniffer

تا به حال شده است که بخواهید بدانید وب سایت وردپرسی که در آن هستید از چه قالبی استفاده کرده است. با افزونه WPSniffer به راحتی می توانید نام قالبهای وب سایتهای وردپرسی را تشخیص دهید.  width=

افزونه Dimensions

با استفاده از این افزونه به راحتی فاصله های بخش های مختلف یک وب سایت را بدست می آورید. به عنوان مثال فاصله قسمت انتهایی متن پست ها با سایدبار مطالب مرتبط.

افزونه ColorZilla

بسیار پیش آمده است که از رنگهای به کار رفته در یک وب سایت خوشمان آمده است. با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید کد رنگ هر قسمت از وب سایت را بدست آورده و از آن استفاده کنید. تعداد افزونه های گوگل کروم که برای مدیران وب سایتهای وردپرسی مفید است، بیش از این مواردی است که در این مطلب بیان کرده ایم. در مطالب بعدی مجله اینترنتی ماهان سرور، افزونه های کاربردی بیشتری را به شما معرفی خواهیم کرد.
اشتراک گذاری
احسان
احسان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

ایمیل شما نزد محفوظ خواهد بودتمامی موارد الزامی است