چطور بدون اطلاع رسانی از استوری‌ها اسکرین شات بگیریم؟

دیگر دزدکی اسکرین شات گرفتن از استوری دوستان‌تان را فراموش کنید چراکه در آپدیت جدید، اینستاگرام باز هم یک ویژگی عجیب دیگر اضافه کرده که بر مبنای آن وقتی از استوری کسی اسکرین شات می‌گیرد به او اطلاع داده می‌شود. وقتی شما از استوری‌ای اسکرین شات می‌گیریم، اینستاگرام در کنار آیکون ویوی شما از استوری یک شکل ستاره مانند می‌گذارد.بدین شکل:  />

اینستاگرام با این کارش قصد دارد به کاربران بگویید که عادت اسکرین شات گرفتن‌شان از همه چیز قرار نیست دیگر در این زمینه خصوصی و نامعلوم باشد.

علیرغم این تغییرات، هنوز هم راه‌هایی برای اسکرین شات گرفتن از استوری‌ها بدون ردیابی وجود دارد

آنطور که توسط کاربران توییتر اشاره شده، وقتی گوشی‌تان را روی حالت پرواز گذاشته و بعد اسکرین شات بگیرید ب طرف مقابل اعلام نمی‌شود، همینطور می‌توانید استوری‌ها را از اینستاگرام دانلود کرده و با از برنامه‌ی Story Reposter استفاده کنید.

یک نکته‌ی دیگر این است که گویا این برنامه قصد دارید این ویژگی را آرام آرام بکار بیندازد، چراکه برخی افراد می‌توانند از این ویژگی بهره ببرند و برخی دیگر به دلایل نامعلومی هنوز نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

با این حال معلوم نیست که چرا اینستاگرام دارد فعالیت کاربرانش را در این برنامه برای یکدیگر مشخص‌تر می‌کند، چراکه چندی پیش درهمین راستا، ویژگی‌ای اضافه شد که با استفاده از آن کاربران می‌توانستند از طریق صفحه‌ی دایرکت خود آخرین بازدید افرادی که با آنها چت کرده بودند را ببینند.

 </div> <div class=
اشتراک گذاری
نهال
نهال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

ایمیل شما نزد محفوظ خواهد بودتمامی موارد الزامی است