نحوه‌ی ارسال مدارک درخواستی به ایرنیک

پس از ثبت دامنه ir یا مواردی دیگر، ایرنیک مدارکی را از شما می‌خواهد. پس از آماده کردن‌شان بایستی آن‌ها را برای ایرنیک ارسال کنید. برای این کار:

 

مرحله‌ی اول:

 در وبسایت ایرنیک وارد پنل دامنه‌ی خود شوید.
ارسال مدارک

مرحله‌ی دوم:

گزینه‌ی «ارسال مدارک» را در منوی بالا پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. در این قسمت با سه گزینه روبه‌رو می‌شوید که سروکار شما صرفاً با یکی از گزینه‌های اول و دوم خواهد بود.

 ارسال مدارک

مرحله‌سوم:

اگر قصد شما تغییر تنظیمات شناسه باشد بایستی گزینه‌ی اول یعنی "مدارک مربوط به امور شناسه‌ها" را انتخاب کنید. برای این کار روی گزینه‌ی "تکمیل فرم و ارسال مدرک" کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود در قسمت "شناسه یا پست الکترونیک" شناسه یا ایمیلی که به واسطه‌ی آن در سایت ایرنیک عضو هستید را وارد کنید. در قسمت "درخواست مرتبط با شناسه" درخواست مورد نظرتان را انتخاب کنید و دست‌آخر در قسمت "فایل مدرک" مدرکی را که قصد ارسال‌اش را دارید ارسال کنید.
ارسال مدارک به ایرنیک

اما اگر قصد شما ارسال مدارک برای موارد مربوط به دامنه باشد، بایستی گزینه‌ی دوم را انتخاب کنید. برای این کار بر روی گزینه‌ی "تکمیل فرم و ارسال مدرک" در گزینه‌ی "امور مربوط به دامنه‌ها" کلید کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود بایستی در قسمت "نام دامنه‌ها" دامنه یا دامنه‌های خود را تایپ کنید و در قسمت بعدی یعنی "درخواست مرتبط با دامنه" نوع درخواستی که دارید را انتخاب نمایید. دست‌آخر در قسمت "فایل مدرک" مدرک‌تان را آپلود کرده تا برای ایرنیک ارسال شود.

 ارسال مدارک به ایرنیک

  • Email, SSL
  • 8 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟