Advance-1

5,120,000 تومان
Advance-2

6,543,000 تومان
Advance-3

9,135,000 تومان
Advance STOR-1

9,986,000 تومان
Advance-4

12,248,000 تومان
Rise-LE-2

3,697,000 تومان
Advance-5

14,508,000 تومان
پردازنده Intel Xeon-E 2386G Intel Xeon-E 2388G AMD Ryzen 9 5900X AMD Ryzen5Pro 3600 AMD Epyc 7313 Intel Xeon-E 2274G AMD Epyc 7413
رم 32GB DDR4 32GB DDR4 64GB DDR4 64GB DDR4 128GB DDR4 64GB DDR4 128GB DDR4
هارد 2x512GB SSD 2x512GB SSD 2x512GB SSD 2x512GB SSD+4x6TB SATA 2x960GB SSD 2x960GB SSD 2x960GB SSD
آی پی 1 1 1 1 1 1 1
پورت 1 Gbps 1 Gbps 1 Gbps 1 Gbps 1 Gbps 1 Gbps 1 Gbps
پهنای باند نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
دیتاسنتر Ovh Ovh Ovh Ovh Ovh Ovh Ovh
سفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

سرور اختصاصی فرانسه

هنگام شروع یک وب سایت، وبلاگ یا برنامه تحت وب، یکی از اولین تصمیماتی که باید بگیرید این است که نوع میزبانی سایت خود را انتخاب کنید. توجه کنید دو نوع سرور که معمولاً برای خدمات میزبانی مورد استفاده قرار می گیرند، سرورهای اشتراکی و سرورهای اختصاصی هستند. 

همانطور که از نام آنها پیداست، یک سرور اشتراکی با سایر سرویس گیرندگان وب به اشتراک گذاشته شده است و با توجه به ترافیک های موجود سایر وب سایت ها، پردازش وب سایت شما نیز تحت تاثیر خواهد بود. با وجود یک سرور اختصاصی، سایت شما تنها سایتی است که در سرور مستقر می شود.

بیشتر وب سایت ها و برنامه ها به دلیل بودجه کم با انتخاب سرور اشتراکی وارد دنیای وب می‌شوند. با این حال، با رشد ترافیک و میزان بازدید، توسعه دهندگان باید به فکر تهیه یک سرور قوی تر با پهنای باند اختصاصی باشند.

با توجه به تنوع در نوع میزبانی و با وجود اینکه که برخی از شرکت ها می‌توانند از میزبانی ابری یا VPS بهره مند شوند، اکثر وب سایت‌ها و برنامه های تحت وب دارای دیتابیس سنگین برای دستیابی به عملکرد مطلوب به یک سرور اختصاصی احتیاج دارند.

خرید یک سرور اختصاصی علاوه بر سایت ها و سازمان های بزرگ، برای توسعه دهندگان وب و برنامه نیز گزینه بسیار خوبی است زیرا برای نصب نرم افزار و ایجاد تغییرات محدودیتی وجود ندارد. قیمت سرور اختصاصی نیز بسته به نوع سیستم عامل، منطقه جغرافیایی و منابع متفاوت است. سرور اختصاصی فرانسه یکی از گزینه های مناسب برای ارائه خدمات میزبانی به توسعه دهندگان است.

تفاوت سرور اختصاصی فرانسه و ایران

سرور اختصاصی فرانسه و سرور های خارج از کشور در کل، به سرور هایی گفته می‌شود که میزبانی خود را از خارج کشور ارائه می‌دهد. سرور های خارج از ایران دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

مزایای سرور اختصاصی داخلی

1-سرعت دسترسی به اطلاعات :

سرور های داخلی به دلیل مسافت جغرافیایی بسیار پایین، دارای سرعت دسترسی به اطلاعات بسیار بالاتری برای کاربران داخل کشور هستند و همین امر یکی از مهم ترین دلیل هایی است که مدیران سایت در داخل ایران تمایل به خرید سرور های داخلی دارند. توجه داشته باشید اگر قصد شما سئوی داخل کشور است حتما از سرور های داخلی استفاده کنید.

2-دسترسی به اطلاعات بدون محدودیت در شرایط:

اگر در اینترنت داخل کشور اختلالی ایجاد شود، دسترسی به سایت هایی که در سرور های خارجی مستقر خواهند بود نیز از بین می‌روند و همین دلیل اصلی نگرانی توسعه دهندگان برای خرید سرور های خارجی است. اگر جامعه هدف وبسایت شما کاربران داخلی هستند توصیه می‌شود که از سرور های داخلی استفاده کنید.

3-امنیت بالای اطلاعات سرور در سرور اختصاصی داخلی:

برای سایتهای دولتی و سایتهای برخی شرکتهایی که وابسته به نظام و دولت هستند، امنیت اطلاعات، مهم ترین مسئله این سایت هاست.
به همین دلیل، به سایت‌های که حاوی اطلاعات حیاتی مربوط به منافع ملی هستند، تاکید می‌شود که از سرور های داخلی برای میزبانی اطلاعات وبسایت خود استفاده کنند.

4- هزینه نسبتا پایین نسبت به سرور های خارجی:

سرویس دهندگان اینترنتی، معمولاً برای میزبانی های داخل کشور هزینه کمتری در نظر می‌گیرند زیرا هزینه سرویس های داخلی (با توجه به تفاوت ارز کشور و دلار) ارزان تر هستند، بنابراین، کاربران داخل ایران برای استفاده از خدمات سرور اختصاصی داخلی هزینه کمتری پرداخت می کنند.

معایب سرور اختصاصی داخلی

1- ثبات کمتر زمان اجرا یا (Up Time):

متأسفانه در ایران کیفیت شبکه به اندازه کشورهای پیشرفته نیست که همین عامل منجر به پایین آمدن متوسط زمان انتقال اطلاعات در سرور می شود. آپ تایم شبکه در ایران می تواند بین 98.5 تا 99٪ متغیر باشد.

2- کاهش ترافیک سرور های داخلی:

با توجه به گران بودن ترافیک داخل کشور، شرکت های ازائه دهنده خدمات میزبانی معمولا ترافیک های محدودی به کاربران می‌دهند و این محدودیت، یکی از معایب سرورهای داخلی است.

مزایای سرور اختصاصی فرانسه و سرورهای خارج از کشور

1- پهنای باند بسیار گسترده:

به دلیل کیفیت شبکه خارج از کشور ، سرورهای اختصاصی فرانسه و کلا سرورهای خارج از کشور با پهنای باند بسیار قوی تر نسبت به سرور های داخلی ارائه می شوند. بنابراین، برای بارگیری و بارگذاری سایت هایی که نیاز به بارگیری اطلاعات از سراسر جهان دارند بسیار مناسب هستند.

2- از سخت افزار های مدرن تر استفاده می‌شود:

با توجه به پایین بودن هزینه سخت افزار در خارج از کشور، جدیدترین سخت افزار های (SSD و HDD) در مراکز دیتاسنتر در سراسر جهان استفاده می شود که بر کیفیت سرور اختصاصی، تاثیر بسیار چشمگیری می‌گذارد.

ماهان سرور ارائه دهنده سرورهای اختصاصی فرانسه 

ماهان سرور به عنوان یکی از شرکت های ارائه خدمات میزبانی با توجه به نیاز کاربران و افرادی که دارای مشاغل آنلاین هستند، خدمات خود را با بروز ترین فناوری ها ارائه می‌دهد. 

یکی از خدماتی که توسط ماهان سرور به کاربران ازائه می‌شود سرور اختصاصی فرانسه است. با توجه تغییر قیمت دلار، شاهد تغییر قیمت ها هستیم اما تیم ما با در نظر گرفتن توان خرید مردم، سعی کرده تا حد ممکن، خدمات سرور اختصاصی فرانسه را متناسب با توان خرید مردم ارائه دهد.
شما در سرویس های اختصاصی ماهان سرور، امکان دسترسی به ssh را دارید و این یکی از مهم ترین ویژگی های به سرور های اختصاصی است. یکی دیگر از مزایای سرور های اختصاصی ماهان سرور، امکان اتصال ریموت به سرور از طریق پنل VCN است که به کاربران اجازه می‌دهد تا مستقیما با سرور خود در تماس باشند.

 

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتیبانی ۲۴/۷

آمادگی در هر ساعت از شبانه روز جهت پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی

سخت افزار قدرتمند

سخت افزار قدرتمند

استفاده از سخت افزار های نو و پیشرفته مطابق تکنولوژی روز دنیا

تضمین امنیت

تضمین امنیت

تنظیمات امنیتی پیشرفته و Anti DDOS

همکاری با بهترین ها

همکاری با بهترین ها

همکاری با سرورهای شاتل در داخل کشور و Redstation ،Leaseweb و ... در خارج از کشور

قیمت های منصفانه

قیمت های منصفانه

هماهنگی منصفانه با سطح مالی کاربران داخلی و ارائه قیمت های اقتصادی و به صرفه

تحویل آنی سرویس ها

تحویل آنی سرویس ها

فعال سازی و در دسترس قرار گرفتن سریع سرویس ها

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد این محصول را مطالعه فرمایید

سرور اختصاصی، سروری است که برخلاف سرورهای اشتراکی، تنها سایتی که بر روی آن قرار می‌گیرد سایت و یا وب سایت های شما خواهد بود.

با توجه به تعریف سرور اختصاصی "سرور اختصاصی، یک سرور فیزیکی است که برای میزبانی برنامه ها و وبسایت های پر بازدید استفاده می‌شود".

سرور اشتراکی به این معنی است که سایت شما در یک سرور می باشد که سایتهای مشترکین دیگر نیز در همان سرور میزبانی شده است ولی در سرور اختصاصی تنها وب سایت شما بر روی سرور می باشد که باعث ایجاد امنیت بیشتر می گردد. همچنین شما می توانید بر روی سرور اختصاصی مجازی ساز مورد نظر خود را نصب نمایید و متناسب با نیاز خود اقدام به ایجاد سرور مجازی نمایید.