پلان یک

2,284,000 تومان
پلان دو

3,455,000 تومان
پلان سه

4,041,000 تومان
پلان چهار

2,284,000 تومان
پلان پنج

3,455,000 تومان
پلان شش

5,212,000 تومان
پلان هفت

6,972,000 تومان
پردازنده Intel® Core i7-6700 Intel® Core i7-8700 Intel® Core i9-9900K AMD Ryzen5 3600 AMD Ryzen7 3700X AMD Ryzen9 3900 Intel Xeon Silver 4214
رم 64GB DDR4 128GB DDR4 ECC 128GB DDR4 ECC 64GB DDR4 64GB DDR4 128GB DDR4 ECC 64GB DDR4 ECC
هارد 2x512GB SSD 2x 1TB SSD 2x1TB SSD 2x512GB SSD 2x1TB SSD 2x1.92TB SSD 1TB NVME SSD
آی پی 1 1 1 1 1 1 1
پهنای باند 20TB 20TB 20TB 20TB 20TB 20TB 100TB
پورت 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
دیتا سنتر HetznerHetznerHetznerHetznerHetznerHetznerfrankfurt
سفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

سرور اختصاصی آلمان

در حالی که خیلی از شرکت‌های بزرگ ایران از میزبانی ابری، یا VPS برای مدیریت برنامه‌هایشان استفاده می‌کنند، اکثر وبسایت‌ها و برنامه‌های پر محتوا و دارای ترافیک زیاد، برای دستیابی به عملکرد مطلوب به یک سرور اختصاصی احتیاج دارند. سرور اختصاصی آلمان یکی از بهترین گزینه‌ها برای این شرکت هاست .

همان‌طور که گفته شد ممکن است شما هم مانند بسیاری از صاحبین سایت‌های جدید در هنگام راه اندازی وب سایت خود، میزبانی اشتراکی را انتخاب کرده باشید. به هر حال، انتخاب سرور اشتراکی ارزان ترین گزینه است و چیزی که در ابتدا برای شما اهمیت دارد بودجه مالی اختصاص یافته به وبسایتتان می‌باشد. با این حال، با رشد وب سایت شما، مهم است که بدانید چه زمانی باید سرور خود را ارتقا دهید. 

یکی از دلایل مهمی‌که شما نیاز به سرور اختصاصی آلمان خواهید داشت، افزایش ترافیک سایت و همچنین نیاز به پهنای باند بیشتر برای کاربران است. هرچه ترافیک بیشتر شود پردازش نیز باید بیشتر شود و به همین دلیل، از جایی به بعد، سرور‌های اشتراکی نمب توانند پاسخگوی وبسایتتان باشند. 

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی رایانه ای است که میزبان یک وب سایت یا برنامه تحت وب به‌صورت کاملا مستقل و اختصاصی است. در این نوع سرورها منابع سرور با سایر کاربران به اشتراک گذاشته نمی‌شود و هر سرور تنظیمات اختصاصی خود را دارد.

سرور اختصاصی آلمان چیست؟

سرور اختصاصی آلمان سروری است که دیتاسنترهایش خارج از کشور قرار دارد. 

مواردی برای شما کاملا اختصاصی می‌باشد به‌صورت زیر است:

 • پردازنده 
 • رم
 • پهنای باند 
 • شبکه‌های اینترنتی 
 • منابع ذخیره سازی

یک سرور اختصاصی برای وب سایت‌ها و برنامه‌هایی که نیاز به بازدید بالایی دارند ایده آل است.

مزایای سرورهای اختصاصی:

عملکرد مطلوب: از آنجا که مشتریان منابع را به اشتراک نمی‌گذارد، وب سایت یا برنامه دارای عملکرد بهینه‌تر و کارآمدتری خواهد بود.

راه اندازی سخت افزار و نرم افزارهای سرور به صورت سفارشی: سرویس گیرنده دسترسی کامل به سرور دارد و می‌تواند CPU ،RAM فضای دیسک و نرم افزارهای سرور را سفارشی سازی کند.

امنیت بالا: مشتری می‌تواند فایروال‌ها را در سرور خود فعال کرده و با توجه به نکات امنیتی و کنترل کردن پورت‌ها سرورهای خود را پیکربندی کند. با استفاده از فایروال می‌توان هرگونه برنامه ضد بدافزار را تشخیص داده و از تخریب آن جلوگیری کرد و همچنین پروتکل‌های امنیتی را در یک سرور اختصاصی تنظیم کرد. 

در حالی که سرورهای اختصاصی مخصوصا سرور اختصاصی آلمان مزایای بسیاری دارند، باید توجه داشت که این نوع میزبانی بسیار گرانتر از میزبانی‌های اشتراکی است. همچنین انتخاب شرکت میزبانی این سرورها بسیار حائز اهمیت است زیرا نوع خدمات و کیفیت شبکه هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت می‌باشد.

سرورهای اختصاصی برای چه مواردی استفاده می‌شوند؟

شرکت‌هایی که با فناوری اطلاعات سروکار دارند، از سرورهای اختصاصی برای اهداف مختلف استفاده می‌کنند. بیشترین تقاضا برای خرید و اجاره این نوع سرورها معمولا براساس نیازهای مشابهی مثل نیاز به امنیت بیشتر، نیاز به پهنای باند بیشتر و ... است. برای برخی از افراد، نیاز به حریم خصوصی و امنیت زیاد عامل تعیین کننده‌ای است. 

موارد معمول استفاده از‌ هاست برای سرور اختصاصی آلمان:

یک وب سایت بزرگ و دارای بازدید بالا به طور مداوم 
یک برنامه سنگین منابع 
پایگاه داده‌های مهم تجاری 
تنظیمات محاسبات با کارایی بالا (HPC) 
سرورهای اختصاصی برای بازی 
فن آوری‌های VOIP 
برخی از شرکت‌های فناوری اطلاعات سرور اختصاصی خود را تقسیم بندی کرده و آن را بین چندین وب سایت یا سرویس تقسیم می‌کنند تا خود از خدمات دهندگان باشند. سایر مشاغل سرورهای اختصاصی را شخصی ساز می‌کنند تا سطح بالاتری از عملکرد، در دسترس بودن و مقیاس پذیری را بدست آورند.

مواردی که هنگام خرید سرور اختصاصی آلمان باید دقت کنید

توجه داشته باشید بی نقص بودن سرور و حفظ عملکرد سرورها وظیفه شرکت و پشتیبان سیستم است.

مسئولیت شرکت میزبانی دهنده:

 • نظارت بر سرور 
  پیکربندی 
  تنظیم امنیت سرور 
  اعمال به روزرسانی‌های نرم افزار 
  تمیز کردن سیاهههای مربوط 
  پشتیبانی 24 ساعته 
  انجام ارزیابی‌های آسیب پذیری 
  نظارت بر سطح مصرف 
 •  
 • توجه داشته باشید در کل با توجه به اساس‌نامه شرکت‌های مختلف دو نوع سرور اختصاصی وجود دارد:

سرور اختصاصی مدیریت شده 
سرور اختصاصی کنترل نشده

 • در سرورهای اختصاصی مدیریت شده مشتری فقط مسئول برنامه‌های میزبانی و کد دهی آنها است. در این نوع سرور‌ها کاربران هنوز هم می‌تواند سرور را پیکربندی کنند، و این عملیات معمولاً از طریق یک صفحه کنترل سرور انجام می‌شود. 
 • راه اندازی یک سرور اختصاصی غیر کنترل شده نیاز به متخصص دارد تا کاربر بتواند سیستم را تنظیم کرده و بتوانند سرور را مدیریت کند. در این نوع سرور شرکت‌ها فقط مسئولیت مدیریت و محافظت از سخت افزار را بر عهده دارند.
 •  
 • بنابراین کاربر و مشتری برای مدیریت این نوع از سرورها نیاز به تخصص در موارد زیر دارد: 
  نصب اسکریپت‌ها 
  مدیریت و به روزرسانی‌های سرور 
  حل مسائل سازگاری و ناسازگاری 
  ایجاد پروتکل‌های امنیتی 
  مدیریت شبکه 
  برنامه‌های بهبودی در برابر خطرات جانبی

 • سرورهای اختصاصی بدون مدیریت معمولاً گزینه ارزان‌تری برای خرید است زیرا شرکت میزبانی دهنده مسئولیت کمتری نسبت به سرور دارد. با این حال، فقط در صورتی جهت خرید سرور کنترل نشده اقدام کنید که تیم شما از دانش فنی لازم برای تنظیم مناسب سرور و برنامه‌های سرور برخوردار باشد.

چرا ماهان سرور؟

ماهان سرور با بهره گیری از بروزترین امکانات و تکنولوژی روز دنیا، تمامی‌خدمات مربوط به سرور اختصاصی آلمان را برای شما انجام می دهد و با ضمانت کیفیت و پاسخگویی حرفه ای، کیفیت خدمات خود را به بالاترین سطح ممکن می رساند.

خدمات ماهان سرور در ارائه سرور اختصاصی آلمان چگونه است؟

 • ابتدا سرور مد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. توجه داشته باشید پشتیبانی ما از طریق تیکت‌های پشتیبانی انجام می‌شود.

 

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتیبانی ۲۴/۷

آمادگی در هر ساعت از شبانه روز جهت پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی

سخت افزار قدرتمند

سخت افزار قدرتمند

استفاده از سخت افزار های نو و پیشرفته مطابق تکنولوژی روز دنیا

تضمین امنیت

تضمین امنیت

تنظیمات امنیتی پیشرفته و Anti DDOS

همکاری با بهترین ها

همکاری با بهترین ها

همکاری با سرورهای شاتل در داخل کشور و Redstation ،Leaseweb و ... در خارج از کشور

قیمت های منصفانه

قیمت های منصفانه

هماهنگی منصفانه با سطح مالی کاربران داخلی و ارائه قیمت های اقتصادی و به صرفه

تحویل آنی سرویس ها

تحویل آنی سرویس ها

فعال سازی و در دسترس قرار گرفتن سریع سرویس ها

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد این محصول را مطالعه فرمایید

ماهان سرور با بروزترین امکانات و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تمامی‌خدمات مربوط به سرور اختصاصی آلمان را انجام داده و با ضمانت کیفیت و پاسخگویی، قصد داشته تا برای شما مشتریان عزیز اعتمادسازی کند.

ابتدا سرور مد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. توجه داشته باشید پشتیبانی ما از طریق تیکت‌های پشتیبانی انجام می‌شود.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که ممکن است به یک سرور اختصاصی نیاز داشته باشید. وب سایت شما در حال رشد است و باید بتواند حجم زیادی از بازدید را کنترل کند. همچنین امنیت بیشتر یکی از اصلی ترین دلایل نگرانی وب سایت شما است که منجر به تهیه سرور اختصاصی می‌شود.