مدیریت سرور

به مجموعه ای از وظایف و خدماتی که برای اجرای صحیح فعالیتهای سرور بر روی آن صورت می گیرد، مدیریت سرور می گویند. این وظایف و خدمات شامل موارد زیر می شود:

1. نظارت بر سرور و برنامه های در حال اجرا بر روی سرور
2. بررسی وضعیت آپتایم
3. بروزرسانی سرور و نرم افزار نصب شده بر روی آن
4. راه اندازی و پیکربندی سرور و تنظیمات نرم افزاری سرویس های در حال اجرا بر روی سرور
چه کسانی به مدیریت سرور نیاز دارند؟ پاسخ این سوال این است که اساسا هر کسی که سرور دارد به مدیریت سرور نیز نیاز دارد. مشتریانی که اغلب مدیریت سرور خود را برون سپاری می کنند عبارتند از:
1. شرکت ها
2. توسعه دهندگان و طراحان وب
3. مبتدی هایی که سرور خریداری کرده اند
چرا باید از خدمات مدیریت سرور استفاده کنید؟

دلیل این کار در مزایای این خدمات است. این مزایا عبارتند از:

استفاده از خدمات مدیریت سرور باعث می شود که شما کار خود را به دست متخصصان این کار بسپارید. کسانی که به صورت تخصصی و تمام وقت در این زمینه فعالیت می کنند و با توجه به مهارت و تجربه کاری که دارند، مدیریت تمامی امور مربوط به سرورهای شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. همچنین استفاده از مهارت و تجربه این متخصصان باعث می شود که در عیب یابی ها به جای صرف ساعت ها و روزهای زیاد تنها در چند دقیقه درصد بالایی از مشکلات سرور حل شود.
استخدام یک مدیر سیستم تمام وقت می تواند بسیار پر هزینه باشد. با برون سپاری کار خود به متخصصان سرور، می توانید در این هزینه ها صرفه جویی کنید.
وقتی همه امور مربوط به سرور از بروزرسانی ها تا تامین امنیت سرور را به یک تیم متخصص و با تجربه بسپارید، دیگر نگرانی نخواهید داشت و با آسودگی خاطر کسب و کار خود را پیش خواهید برد.
مجموعه ماهان سرور امیدوار است که بتواند در ارائه خدمات مدیریت سرور به شما عزیزان، بهترین تجربه همکاری را برای شما ایجاد کند.

عنوان توضیحات ماهانه
مدیریت سرور مجازی مدیریت سرور بصورت 24 ساعته1,000,000 سفارش
مدیریت سرور اختصاصی مدیریت سرور بصورت 24 ساعته3,000,000 سفارش
عیب یابی سرور عیب یابی سرور بصورت ساعتی محاسبه میگردد.50,000 سفارش