پلان یک

183,000 تومان
ماهانه
فروش ویژه
پلان دو

366000 تومان
199,000 تومان
ماهانه
پلان سه

549,000 تومان
ماهانه
پلان چهار

732,000 تومان
ماهانه
پلان پنج

1,098,000 تومان
ماهانه
پردازنده 2 هسته 4 هسته 6 هسته 8 هسته 12 هسته
رم 2 گیگابایت 4 گیگابایت 6گیگابایت 8گیگابایت 12گیگابایت
هارد 60 گیگابایت 120 گیگابایت 180 گیگابایت 240 گیگابایت 360گیگابایت
آی پی 1عدد 1عدد 1عدد 1عدد 1عدد
پهنای باند یک به ده نامحدود یک به ده نامحدود یک به ده نامحدود یک به ده نامحدود یک به ده نامحدود
پورت 1 گیگ 1 گیگ 1 گیگ 1 گیگ 1 گیگ
دیتاسنتر شاتلشاتلشاتلشاتلشاتل
سفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

سرور مجازی ایران

سرور مجازی به سروری گفته ‌می‌شود که معمولاً در یک دیتا سنتر خارج از سایت قرار دارد و منابع آن توسط چندین کاربر که ‌هرکدام کنترل آن را در دست دارند به اشتراک گذاشته ‌می‌شود.‌این به معنای تبدیل یک سرور فیزیکی به چندین ماشین مجازی است که هر کدام می‌توانند سیستم عامل خود را اجرا کنند.
این روشی است برای استفاده ‌کامل از قدرت پردازش یک سرور، بطوریکه به کاربران مختلف اجازه ‌می‌دهد بهترین خروجی را از سرورشان دریافت کنند. 
قبل از بوجود آمدن سرورهای مجازی، سایر سرورها فقط بخشی از توانایی پردازش خود را استفاده ‌می‌کردند و شبکه‌های رایانه‌ای برای اتصال، بسیار پیچیده ‌و تو در تو بودند.
سرورهای مجازی استفاده ‌بهینه‌تری از انرژی نسبت به سایر سرورها دارند و می‌توانند بهره ‌وری سرور را (در شرایط انرژی یکسان) نسبت به سایر سرورها، از 15 درصد معمول به 80 درصد افزایش دهند.

مزایای سرورهای مجازی‌ایران چیست؟

با استفاده ‌از سرور مجازی، شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه ‌برای سخت افزار‌های سرور و محل نگهداری آن نخواهید داشت. بسیاری از افراد، سرورهای مجازی را به عنوان راهی برای بهبود دنیای سبز و انرژی پاک انتخاب می‌ شناسند. سرورهای مجازی انرژی کمتری مصرف می‌کنند و همچنین می‌توانند ضمن صرفه‌جویی در مصرف انرژی برای محیط زیست نیز بسیار مفید و پرکاربرد ‌باشند.

از مزایای مجازی سازی سرورهای ‌ایران می‌توان به موارد زیر اشاره ‌کرد:

پارتیشن‌بندی سرور‌های مجازی ‌ایران باعث شده ‌تا قیمت آنها مقرون ‌به‌صرفه ‌و اقتصادی باشد.
جداسازی محیط کاربری و تبدیل کنترل پنل به کنترل پنلی مستقل، این اطمینان را حاصل می‌کند که مواردی مانند آزمایش نرم افزار بر همه‌ کاربران تاثیر نمی‌گذارد.
همانطور که ذکر ‌شد یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که سرور‌های مجازی ‌ایران نسبت به سایر سرور‌های فیزیکی دارند، کم مصرف بودن آن و صرفه‌جویی در مصرف انرژی است.
یکی دیگر از مزایای سرور‌های مجازی ‌ایران نسبت به سرورهای خارجی، سرعت بالای انتقال اطلاعات است و دلیل آن هم تنها به دلیل کم بودن مسافت جغرافیایی می‌باشد.

سرور خصوصی مجازی چیست؟

سرور خصوصی مجازی (VPS) یک سرور مجازی است که همانند سرورهای اختصاصی،  خدمات کاملا منحصر به‌ فردی را به کاربران ارائه‌ می‌دهد. به VPS گاهی اوقات سرور اختصاصی مجازی یا (VDS) نیز گفته ‌می‌شود. هر دو مدل VPS و VDS جزء انواع سرورهای مجازی هستند.

تفاوت بین میزبانی مجازی و میزبانی ابری چیست؟

تفاوت اصلی بین سرورهای مجازی و محیط‌های میزبانی ابری‌ این است که یک سرور مجازی تنها برای یک کاربر ‌ایجاد می‌شود، در حالی که میزبان ابری برای بسیاری از کاربران طراحی شده ‌است.

تفاوت بین دسکتاپ مجازی و سرور مجازی چیست؟

سرورهای مجازی و دسکتاپ‌های مجازی در عمل می‌توانند برای همان هدف مجازی سازی سرور برای شبکه رایانه‌ای شما مورد استفاده قرار‌گیرند، هرچند که توجه‌ داشته‌باشید هرکدام دو تعریف و هدف متفاوتی دارند.
دسکتاپ مجازی، فناوری است که به کاربران مختلف ‌این امکان را می‌دهد تا سیستم عامل‌های مختلف را روی یک رایانه ‌اجرا کنند.
یک سرور مجازی به کاربران اجازه‌ کار از راه‌ دور و اجرای سیستم عامل‌های مختلف را می‌دهد، اما از قابلیت‌های دیگری نیز برخوردار است. به عنوان مثال، از یک سرور مجازی می‌توان برای آزمایش نرم افزار یا برنامه‌های جدید، بدون پایین آوردن پردازش کل سرور استفاده ‌کرد، در حالی که ماشین مجازی ‌این قابلیت را ندارد.

چرا سرور‌های مجازی‌ایران را از ماهان سرور تهیه‌کنیم؟

اولین شرط خرید سرور‌های مجازی، اعتماد سرویس دهنده ‌است. ماهان سرور با توجه ‌به سابقه‌ چندین و چند ساله‌خود در زمینه ‌میزبانی و خدمات میزبانی، سعی کرده ‌تا با استفاده ‌از بهترین و بروز‌ترین تکنولوژی روز دنیا کیفیت خدمات خود را به 100 درصد برساند. 
در سرویس‌های سرور مجازی ماهان سرور، با وجود داشتن سیستم عامل و نرم افزارهای مستقل، کاربران از بهترین نرم افزارهای روز دنیا در زمینه پردازش اطلاعات سرور استفاده ‌می‌کنند. ماهان سرور با کمک فناوری نوین (که نتیجه‌ مطالعات چند ساله ‌متخصصین ‌این تیم است)، استفاده ‌از هزاران مقاله ‌علمی ‌مرتبط و اختصاص صدها ساعت زمان تحقیق، توانسته ‌تا ‌این خدمات با کیفیت را پدید آورد.

ویژگی‌های سرور مجازی ‌ایران شرکت ماهان سرور

1. اختصاصی بودن سرور مجازی و یا (VPS) شما.

با توجه به این صحبت منابعی که برای شما در نظر گرفته ‌شده‌‌است به هیچ عنوان اشتراکی نبوده‌ و کاملا اختصاصی می‌باشد.
2. ماهان سرور با تربیت متخصصین توانمند، قصد داشته‌ تا در زمینه‌پاسخگویی برای پشتیبانی و ارائه ‌خدمات نیز پیشگام باشد.
3. مانیتورینگ پیشرفته ‌ماهان سرور بر اساس زیرساخت ابر Zabbix باعث شده ‌تا درصورت بروز هرگونه ‌اختلال در سرور، ‌این مشکلات سریعا رصد ‌و برطرف شوند.
4. همه‌دسترسی‌هایی که شما نیاز دارید تا از آن در سرور خود استفاده ‌کنید، مانند SSH، VNC،Remote Desktop ‌را می‌توان در سرور مجازی ماهان سرور استفاده ‌کرد.
 

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتیبانی ۲۴/۷

آمادگی در هر ساعت از شبانه روز جهت پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی

سخت افزار قدرتمند

سخت افزار قدرتمند

استفاده از سخت افزار های نو و پیشرفته مطابق تکنولوژی روز دنیا

تضمین امنیت

تضمین امنیت

تنظیمات امنیتی پیشرفته و Anti DDOS

همکاری با بهترین ها

همکاری با بهترین ها

همکاری با سرورهای شاتل در داخل کشور و Redstation ،Leaseweb و ... در خارج از کشور

قیمت های منصفانه

قیمت های منصفانه

هماهنگی منصفانه با سطح مالی کاربران داخلی و ارائه قیمت های اقتصادی و به صرفه

تحویل آنی سرویس ها

تحویل آنی سرویس ها

فعال سازی و در دسترس قرار گرفتن سریع سرویس ها

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد این محصول را مطالعه فرمایید

سرور اختصاصی، سرور فیزیکی است که هزینه اشتراک ماهانه آن بسیار گران تر از سرورهای مجازی می‌باشد. VPS بخشی از سخت افزار سرور اختصاصی را به واسطه تکنولوژی مجازی سازی بصورت اختصاصی در اختیار ما قرار می دهد.

کاهش هزینه نگهداری و خرید سرور نصب و راه اندازی سریع کاهش مصرف انرژی امکان ایجاد محیط امن آزمایشگاهی

در مقایسه ‌با یک سرور اختصاصی، یک سرور مجازی منابع نرم افزاری و سخت افزاری را با سیستم عامل‌های دیگر (OS) به اشتراک می‌گذارد. سرورهای مجازی بسیار به صرفه‌هستند زیرا می‌توانند از طریق مجازی سازی سرور، کنترل کارآمدتری را در منابع ‌ایجاد کنند و به همین جهت بسیار مقرون به صرفه‌هستند.

سرورهای مجازی میکروتیک به سرورهایی گفته‌ می‌شود که دارای سیستم عامل میکروتیک باشند. ‌این نوع سرورها برای کارهای همچون روتینگ، مدیریت کاربران، فایروال و سایر مورد استفاده ‌قرار می‌گیرد.

سرور فیزیکی با استفاده از مجازی ساز به چندین سرور مجازی تقسیم می‌شود. دلیل مفید بودن این روش این است که سرور فیزیکی فقط به یک برنامه یا کار اختصاص می‌یابد. این سیستم سنتی می‌تواند شبکه رایانه ای را از نظر فنی بهینه کند اما از قدرت پردازش سرور به طور کامل استفاده نمی‌کند. هنگامی که سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی تبدیل می‌شود، مصرف برق نیز بهینه می شود و هر سرور می‌تواند چندین سیستم عامل را اجرا کند.

ماهان سرور با بیش از چندین متخصص 24 ساعته ‌آماده ‌ارائه ‌خدمات و پشتیبانی به مشتریان عزیز است.