جلوگیری از ایمیل اسپم در پلسک

در قسمت دوم آموزش پلسک از مجله اینترنتی ماهان سرور با  روش محافظت از ایمیل های ساخته شده در کنترل پنل Plesk در برابر ایمیل های اسپم آشنا خواهیم شد. در این جا نیز ابتدا روی گزینه Mail در سایدبار سمت چپ کلیک می کنیم. سپس به ایمیلی را که در قسمت اول آموزش پلسک ایجاد کرده بودیم را انتخاب می کنیم. در بالای صفحه جدیدی که باز می شود، چند تب مختلف را می بینیم. روی تب Spam Filter کلیک می کنیم. برای محافظت از ایمیل در برابر ایمیل های اسپم، باید گزینه  Switch on spam filtering for this email address را فعال کنیم.  width= همچنان با ادامه آموزش جلوگیری از ایمیل اسپم در پلسک همراه ماهان سرور ارائه دهنده خدمات خرید هاست و دامنه ، سرور اختصاصی و سرور مجازی باشید.

گزینه های مربوط به ایمیل اسپم در پلسک

طبق شکل بالا سه گزینه مختلف برای تصمیم گیری در خصوص ایمیلهای اسپم در پلسک در اختیار داریم. با فعال کردن گزینه اول باید یک عبارت را نیز در کادر پایین آن بنویسیم. در واقع با فعال کردن این گزینه مشخص می کنیم که اگر ایمیلی به عنوان اسپم شناخته شد، به موضوع ایمیل یک عبارت مشخص اضافه شود. این عبارت همان عبارتی است که ما در کادر پایین این گزینه مشخص کردیم. در نتیجه ما به هنگام دریافت ایمیل ها متوجه میشویم که ایمیلهایی که در Subject آنها عبارت مشخصی نوشته شده است، ایمیل اسپم هستند. با انتخاب گزینه دوم تمامی ایمیل‌هایی که به عنوان ایمیل اسپم شناخته شده اند، حذف میشوند. گزینه سوم نیز تمام ایمیل‌های اسپم را درون یک فولدر قرار می دهد. با کلیک روی عبارت Show Advanced Option گزینه های تنظیمات پیشرفته تشخیص ایمیل اسپم در پلسک را مطابق شکل زیر مشاهده می کنیم.  width= همانگونه که در تصویر بالا می بینید، مقدار Spam Filter Sensitivity به صورت پیش فرض عدد 7 است. اگر این عدد را کمتر کنیم، میزان حساسیت بیشتر میشود. اگر این عدد را بیشتر کنیم، میزان حساسیت کمتر میشود. در قسمت White List آدرس ایمیل‌هایی را به سیستم معرفی می کنیم که نمی خواهیم به عنوان ارسال کننده اسپم تشخیص داده شوند. به این صورت حتی اگر از آن آدرس ها، ایمیلی بیاید که از نظر پلسک یک ایمیل اسپم است، به دلیل قرار گرفتن در لیست سفید پلسک، با ایمیل به عنوان یک ایمیل اسپم برخورد نمی شود. در قسمت Black List هم لیست آدرس ایمیل‌هایی را به سیستم معرفی می کنیم، که همیشه باید به عنوان ارسال کننده ایمیل اسپم در پلسک شناخته شوند. ممنون از اینکه تا پایان این مطلب همراه ما بودید.
اشتراک گذاری
احسان
احسان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

ایمیل شما نزد محفوظ خواهد بودتمامی موارد الزامی است