بسته یک

73,600 تومان
بسته دو

120,000 تومان
بسته سه

240,000 تومان
بسته چهار

328,000 تومان
بسته پنج

427,200 تومان
فضا هارد 1 گیگابایت 5 گیگابایت 10 گیگابایت 15 گیگابایت 20 گیگابایت
پهنای باند نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود محدود
افزودن دامنه 5 10 15 15 20
پشتیبانی 24 ساعته24 ساعته24 ساعته24 ساعته24 ساعته
سفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

نمایندگی هاست خارج ماهان سرور

برای کسانی که کاربران سایت آن‌ها بیشتر شامل افراد ساکن خارج از کشور می‌شود، خرید هاست خارج، بهترین گزینه است. این نوع هاست که سرور آن در یک کشور خارجی قرار خواهد داشت، مزایای بسیاری برای مدیران سایت‌ها دارد. قیمت مناسب، نزدیک بودن موقعیت سرور به گوگل و زمان پینگ کمتر برای کراولر‌ها از جمله مزایای این هاست‌ها است. هاست خارج ماهان سرور به همراه امکانات ویژه‌ای ارائه می‌شود که در ادامه به این امکانات و مزایای خرید این سرویس نیز خواهیم پرداخت.

هزینه‌های لازم برای هاست خارج

هزینه هاست خارج  طبیعتا بیشتر از داخل کشور است و علت این امر، گران بودن هزینه‌های لازم برای ایجاد سرور و اجاره آن به کشورهای خارجی است. هرچند اجاره سرور در خارج گران‌تر است و این مورد، قیمت هاست خارج را افزایش می‌دهد، اما در مقایسه با امکاناتی که به همراه این هاست‌ها ارائه می‌شود، هزینه آن‌ بسیار مناسب است.

هاست خارجی بهتر است یا ایرانی؟

گاهی ممکن است با این سوال رو به رو شوید که کدام یک از این هاست‌ها بهتر است و ویژگی هرکدام چیست؟ 

یکی ازویژگی‌هایی که برای این سریس ها می‌توان در نظر گرفت سرعت بالا در راه اندازی و استفاده از آن‌ها است. موقعیت جغرافیایی و استقرار سرور در این مقوله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به هر اندازه که محل استقرار سرور نزدیک به کاربر باشد ، سرعت نیز بالاتر است. 

شما باید این نکته را در نظر داشته باشند که اگر بازدیدکنندگان سایتتان، کاربرانی از داخل کشور هستند، باید از هاست ایرانی استفاده کنید تا سرعت بالا در عملکرد آن‌ها تاثیر مثبتی داشته باشد. همچنین برعکس این موضوع را نیز باید در نظر گرفت. اگر بازدیدکنندگان و کاربران سایت شما افرادی از خارج کشور هستند بهتر است از هاست خارجی استفاده کنید. 

تفاوت‌های بین هاست خارج و ایران

هاست‌ها از نظر هزینه‌های لازم برای راه اندازی، اختلالات اینترنتی، امنیت، تحریم و عواملی مانند این‌ها با یکدیگر فرق دارند. 

هزینه‌های لازم برای راه‌اندازی هاست خارج

ایجاد هاست و راه‌اندازی آن چه به صورت داخلی و چه به صورت هاست خارج، هزینه‌بر است. در حال حاضر به دلیل شرایط اقتصادی، هاست داخلی ارزان‌تر از هاست خارجی است؛ چرا که ارزهای خارجی نسبت به گذشته قیمت بالاتری دارند. پس اگر در ایجاد سرور، قیمت برای شما اهمیت زیادی دارد، بهتر است میزبانی داخل ایران را بر عهده بگیرید و اگر میزبان کاربرانی از خارج از کشور هستید و سرعت برای شما اهمیت زیادی دارد، از هاست خارج استفاده کنید.

اختلالات اینترنتی

اختلالات اینترنتی از جمله معایب سرورها و هاست‌ها است. گاهی این اختلالات به صورت اجتناب ناپذیر روی می‌دهد و ارتباط شبکه‌ای بین داخل و خارج ایران قطع می‌شود. در ایران بازه زمانی که اختلالات اینترنتی روی می‌دهد، وب سایت‌های ایران از خارج کشور قابل رویت نخواهند بود. هاست خارج ماهان سرور این مشکل را برای شما حل می‌کند و بازدید کاربران خارج از کشور را از دست نخواهید داد.

تحریم در هاست خارج

تحریم وب سایت‌ها از دغدغه‌های مهم مردم ایران است. افرادی که کاربران آن‌ها اکثرا از کشورهای خارجی هستند، به این موضوع نیز باید توجه داشته باشند. 

دسترسی راحت به هاست خارج

تنوع وب سایت‌ها و موقعیت‌های مکانی، کار شما را در انتخاب راحت‌تر کرده است. با وجود کاربران خارجی، هاست خارجی با موقعیت اروپایی گزینه بهتری برای شما به حساب می‌آید. انتخاب هاست خارج برای کاربران نیز یک مزیت است و سرعت برقراری ارتباط آن‌ها را با سایت شما بالاتر می‌برد. 

نمایندگی هاست خارج ماهان سرور

اگر می‌خواهید فضاهای مختلف هاست با حجم مناسب داشته و دسترسی جامع بر کل هاست‌ها داشته باشید، نمایندگی ماهان سرور این کار را برای شما انجام می‌دهد. این هاست بر روی سرورهای لینوکسی راه‌اندازی شده است و با پنل کاربری به کاربران تحویل داده می‌شود.

هاست خارجی و دسترسی به آن خارج از کشور

ماهان سرور نماینده هاست خارج، امکانات زیر را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد:
• ارتقاء و بالا بردن پلن
• ارتقاء همزمان RAM و CPU 
• عوض کردن موقعیت فیزیکی هاست
• امکان انتقال دادن هاست ایران به اروپا و برعکس
در صورت راه اندازی و استفاده از هاست خارجی کنترل پنل دایرکت ادمین در اختیار شما قرار می‌گیرد که در این صورت می‌توانید رمز را عوض کنید، دسترسی راحت به FTP داشته باشید و نمودار مصرفی خود را در زمان دلخواه مشاهده کنید. 

ارتقاء سخت افزاری هاست خارجی

ماهان سرور امکان ارتقای سخت افزاری را در هاست ابری خود گنجانده است و شما به راحتی می‌توانید حجم سایت خود را تا 50 گیگ افزایش دهید. همچنین امکان افزایش CPU تا 24core و پهنای باند را تا 10T وجود دارد.


 

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتیبانی ۲۴/۷

آمادگی در هر ساعت از شبانه روز جهت پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی

سخت افزار قدرتمند

سخت افزار قدرتمند

استفاده از سخت افزار های نو و پیشرفته مطابق تکنولوژی روز دنیا

تضمین امنیت

تضمین امنیت

تنظیمات امنیتی پیشرفته و Anti DDOS

همکاری با بهترین ها

همکاری با بهترین ها

همکاری با سرورهای شاتل در داخل کشور و Redstation ،Leaseweb و ... در خارج از کشور

قیمت های منصفانه

قیمت های منصفانه

هماهنگی منصفانه با سطح مالی کاربران داخلی و ارائه قیمت های اقتصادی و به صرفه

تحویل آنی سرویس ها

تحویل آنی سرویس ها

فعال سازی و در دسترس قرار گرفتن سریع سرویس ها

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد این محصول را مطالعه فرمایید

در صورت بروز این اتفاق امکان دسترسی شما به سایت وجود ندارد. در صورت اتمام پهنای باند با ورود شما به سایت پیامی در این زمینه مشاهده می‌کنید. برای حل این مشکل باید به مسئول هاستینگ مراجعه کنید.

یکی از معیارهای مهم برای انتخاب نوع هاستینگ میزان فضا است. میزان فضا باید با حجم سایت شما تناسب داشته باشد. سرویس‌های میزبانی و زبان‌های برنامه نویسی نیز از جمله معیارهایی است که در انتخاب هاستینگ باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

خیر. شما می‌توانید به صورت رایگان کار انتقال هاست را انجام دهید. در صورت تغییر هاست دامنه سایت شما نیز باید عوض شود.

خیر. این کار بدون صرف زمان زیاد، در عرض چندثانیه انجام می‌پذیرد.