چگونه مشکل کار نکردن دکمه افزودن چند رسانه ای در وردپرس را حل کنیم؟

در مجموعه مقالات خطاهای وردپرس از مجله اینترنتی ماهان سرور به بررسی بسیاری از خطاهای وردپرس و ارائه راه حل برای آنها خواهیم پرداخت. یکی از خطاهایی که ممکن است هنگام کار کردن با ویرایشگر وردپرس با آن مواجه شوید این است که دکمه افزودن چند رسانه ای در وردپرس کار نکند. امروز می خواهیم دلایل بوجود آمدن این مشکل را بررسی کرده و سپس به ارائه راه حل برای آن بپردازیم. پس همچنان همراه مجله اینترنتی ماهان سرور ارائه دهنده خدمات هاست وردپرس ، سرور اختصاصی ایران و سرور مجازی باشید.

دلایل کار نکردن دکمه افزودن چند رسانه ای در وردپرس

در بسیاری از مواقع دلیل اصلی کار نکردن دکمه افزودن چند رسانه ای در وردپرس ، وجود اسکریپت ها و استایل های متناقض در پلاگین ها و قالب هایی است که بر روی وب سایت نصب می شوند. ویرایشگر پست وردپرس برای دکمه های خود از جمله دکمه افزودن چند رسانه ای، از جاوااسکریپت استفاده می کند. یک اسکریپت که در تضاد با این کدهای جاوااسکریپت باشد می تواند سبب غیر فعال شدن برخی از دکمه های ویرایشگر وردپرس شود. در ادامه روش حل این مشکل را به شما یاد خواهیم داد.

روش حل مشکل کار نکردن دکمه افزودن چند رسانه ای در وردپرس

به سراغ فایل wp-config.php بروید و آن را برای ویرایش کردن باز کنید. خطی که در آن عبارت زیر نوشته شده است را پیدا کنید:

That's all, stop editing! Happy blogging.

پیش از این خط عبارت دستور زیر را اضافه کنید:
define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );
البته در نظر داشته باشید که این راه حل یک راه حل دائمی برای رفع این مشکل نیست و بهتر است که از طریق ابزار Inspect در مرورگر خود به یافتن دلیل اصلی مشکل و رفع آن بپردازید. از این که تا پایان همراه مجله اینترنتی ماهان سرور بودید، از شما بسیار سپاسگزاریم.
اشتراک گذاری
احسان
احسان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

ایمیل شما نزد محفوظ خواهد بودتمامی موارد الزامی است