وردپرس

۸ مورد از بهترین قالب های رایگان وردپرس در سال ۲۰۱۸

Higher Education قالبی ست بسیار ساده و در عین حال کاربردی. وب‌سایت‌های آموزشی، خصوصاً وب‌سایت‌هایی که در زمینه‌ی آموزش دبیرستان و دانشگاه فعالیت می‌کنند، می‌توانند از این قالب استفاده کنند.

عموماً توصیه می‌شود که از قالب های رایگان استفاده نکنید. این توصیه درست است، اما منظور از قالب رایگان نه قالبی که در سایت وردپرس به رایگان عرضه شده باشد، بلکه قالبی که ست رایگان که خارج از این سایت ارائه گردیده باشد. قالب های رایگان وردپرس بعضاً کیفیت چندانی ندارند، اما امنیت‌شان کم نیست. من در ادامه سعی می‌کنم به معرفی ۸ مورد از بهترین قالب های رایگان وردپرس برای استفاده در سال ۲۰۱۸ بپردازم، قالب‌هایی که هر یک زیبایی خاص خود را دارند.

بهترین قالب های رایگان وردپرس در سال ۲۰۱۸

۱- Higher Education:

قالب های رایگان وردپرس

Higher Education قالبی ست بسیار ساده و در عین حال کاربردی. وب‌سایت‌های آموزشی، خصوصاً وب‌سایت‌هایی که در زمینه‌ی آموزش دبیرستان و دانشگاه فعالیت می‌کنند، می‌توانند از این قالب استفاده کنند. امکان سفارشی‌سازی این قالب وجود دارد، اما بدون سفارشی‌سازی نیز رابط کاربری خوبی دارد. برای دانلود آن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود

۲- Imoressive Business:

قالب های رایگان وردپرس

این قالب از محبوبیت بسیاری برخوردار بوده و عمدتاً برای وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند در زمینه کسب و کار فعالیت کنند مناسب است. Imoressive Business آپشن‌های متعددی برای صفحه فرود دارد و همچنین به سبب دارا بودن گزینه‌های گوناگون اسلایدر این امکان را فراهم ساخته که هرآن‌چه که برای صفحه اول سایت نیاز است را بتوان به راحتی در این صفحه قرار داد.

دانلود

۳-  TS Photography:

قالب های رایگان وردپرس

این قالب مناسب وب‌سایت‌هایی است که در زمینه‌ی هنر فعالیت می‌کنند. تجربه کاربری نسبتاً خوبی دارد و به سبب عدم استفاده از عناصر غیر ضروری در آن هیچ‌گاه به هنگام استفاده از آن سرعت کم را تجربه نخواهید کرد.

دانلود

۴- Surya Chandra Lite:

قالب های رایگان وردپرس

Surya Chandra Lite قالبی ست مناسبِ وب‌سایت‌های شخصی، هر چند که کسب و کارهای کوچک نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. محتوا به زیبایی و البته به سادگی در آن به نمایش درمی‌آید، طراحی منوها قابل سفارشی‌سازی است و امکانات متعددی برای پست‌های سنجاق‌شده در آن وجود دارد.

دانلود

۵- Undedicated:

قالب های رایگان وردپرس

این قالب بسیار ساده است، و عمدتاً برای وبلاگ‌های شخصی مناسب می‌باشد. نکته‌ی مثبت آن طراحی واکنش‌گرای منوهای‌اش است.

دانلود

۶- Blue Monday:

قالب های رایگان وردپرس

Blue Monday نیز از جمله قالب های رایگان وردپرس است که طراحی ساده‌ای دارد و به همین سبب می‌توان از آن برای وب‌سایت‌های شخصی استفاده کرد. نکته‌ی‌ مثبت در مورد آن این است که اسلایدرهای متعددی دارد و افزون بر این امکان انتخاب مکان‌های متعددی برای درج تصاویر وجود دارد.

فارغ از این موارد گفتنی است که استفاده از این قالب به هیچ گونه برنامه‌نویسی نیازی ندارد و همچنین افزونه‌های به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی در آن قابل دسترس می‌باشند.

دانلود

۷- Responsive eCommerce:

قالب های رایگان وردپرس

Responsive eCommerce از جمله بهترین قالب های رایگان وردپرس برای وب‌سایت‌های فروشگاهی است. همان‌گونه که از نام‌اش برمی‌آید، ریسپانسیو بوده و افزون بر این گزینه‌های متعددی برای ووکامرس در اختیارتان می‌نهد.

دانلود

۸- Dollah:

قالب های رایگان وردپرس

این قالب از جمله قالب های رایگان وردپرس است که می‌تواند به عنوان قالبی برای مجله‌ها مورد استفاده قرار گیرد. تصاویر در آن به خوبی به نمایش در می‌آیند، ابزارک‌های متعددی در آن وجود دارند که از آن‌ها می‌توان برای موارد مختلف استفاده کرد.

دانلود

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا